strona główna

Brak banneru bo nie ma wtyczki.

Pobierz Player Adobe

Szkolenia dla oświaty i JST

Przyjmujemy zapisy na szkolenie 

Zmiany kształcenia zawodowego w praktyce”,

które prowadzone będzie dla dyrektorów szkół, kierowników kształcenia praktycznego, nauczycieli zawodu oraz przedsiębiorców zapewniających uczniom praktyki.


W związku z obowiązującymi od września 2012 r. zmianami w zakresie kształcenia zawodowego, chcielibyśmy zaoferować Państwu szkolenie pn. „Zmiany kształcenia zawodowego w praktyce”, które udzieli odpowiedzi m.in. na pytania:

czy znane i zrozumiałe są nowe zmiany w ustawie o systemie oświaty?

czy znane i stosowane są nowe przepisy w zakresie kształcenia zawodowego?

czy znane są zasady przeprowadzania egzaminu zawodowego?

czy i jak w ramach praktycznej nauki zawodu  współpracować z pracodawcą - zasady współpracy.          


Nowo obowiązujące prawo w ramach kształcenia zawodowego ukierunkowane jest na osiągnięcie efektów kształcenia. Osiągnięcie tego rezultatu będącego najistotniejszym elementem ścieżki edukacji zapewni:

szkole – pozytywny wizerunek kształcenia na właściwym, zgodnym z obowiązującą (nową) podstawą programową poziomie, oferowanie przez placówkę kierunków oczekiwanych i pożądanych na rynku pracy jak również zapewnienie satysfakcjonującego naboru na nowy rok szkolny,

uczniowi – kształcenie w kierunku, po którym znalezienie pracy będzie łatwiejsze,

pracodawcy – zwrot kosztów kształcenia zawodowego poniesionych w ramach nauki zawodu,

jednostce samorządu terytorialnego – utrzymanie prowadzonych dotąd szkół dzięki oferowaniu kształcenia w pożądanych kierunkach.


Chcielibyśmy, aby proponowane przez nas szkolenia spełniły  Państwa oczekiwania. Zwracamy się więc o nadesłanie tematów – problemów – w terminie do 15 marca 2013 r. na adres sekretariat@dialogplus.pl. Umożliwi nam to utworzenie grup tematycznych.


Informację o terminie i grupach tematycznych opublikujemy wkrótce. 


Przewidywany koszt uczestnictwa: 70 zł od osoby.